Adatok betöltése, kérem várjon!

Köszönjük türelmét!

A jazz születésétől napjainkig II. rész 1918-1928

Chicago aranykora

Kiadó: Bencolor

Mit kell tudni a zenei felvételeinkről?
Track lista
1. track 1 1 When You're Smiling 159 Ft
2. track 1 2 I Can't Give You 159 Ft
3. track 1 3 Soon Ah Will Be Done 159 Ft
4. track 1 4 I Wish I Could Shimmy Like My sister Kate 159 Ft
5. track 1 5 Nobody Knows You When You're Down And Out 159 Ft
6. track 1 6 Szonáta hegedűre és zongorára 3. tétel 159 Ft
7. track 1 7 Honeysuckle Rose 159 Ft
8. track 1 8 St. James Infirmary 159 Ft
9. track 1 9 Girl Of May Dream 159 Ft
10. track 1 10 Ory's Creole Trombone 159 Ft
11. track 1 11 Rhapsody In Blue 159 Ft
12. track 1 12 Heebie Jeebies 159 Ft
13. track 1 13 Margie 159 Ft
14. track 1 14 Sunny Boy 159 Ft
15. track 1 15 Somebody Loves My Baby 159 Ft
16. track 1 16 Bye Bye Blackbird 159 Ft
17. track 1 17 After You've Gone 159 Ft
A felvétel a Benkó Dixieland Band és barátai élő koncertjén készült 2003. május 6-án.

KÖZREMŰKÖDŐK:
BENKÓ DIXIELAND BAND
NAGY Jenő (bjo) 1,4,7,8,10,12,17
HALMOS Vilmos(p) 1,4,5,7,8,10,12,13,14,16,17
CZAKÓ Tibor(dr) 1,5,7,8,10,12,13,14,16,17
KELEMEN Zsolt(b) 1,5,7,8,10,12,13,14,16,17
NAGY Iván (tb, voc) 1,4,7,8,12,13,17
ZOLTÁN Béla(tp) 1,7,8,10,13,17
BENKÓ Sándor(cl, leader) 1,4,7,8,10,12,13,17

és a vendégművészek

BERKI Tamás(voc) 7
FORGÁCS László „PAPA FLEIGH” (cnt) 4,12
GÁSPÁR Pál (bjo,voc) 13
HARASZTIA Zoltán (tuba) 4
KOVALSZKI Mária (p) 6
Joe MURANYI (cl,voc) 1,2,14,17
SZABADI Vilmos (violin) 6
SZALÓKY Béla (tb, cnt,flh,tu) 2,10
URBÁN Orsolya (voc) 15
VUKÁN György (p) 11
a FOUR FATHERS énekegyüttes (BOROS Sándor, MUKLI Gyula, BATKI László, FRECH Zoltán) 3,9
a HATÁRŐRSÉG zenekara (CSIZMADIA Zsolt őrnagy vezetésével) 15
KTL TRIO (KOCSÁNDY Miklós, TORONTÁLI István, LÉGRÁDI Péter) 2,5
1. When You’re Smiling (Mark FISCHER–Joe GOODWIN-Sándor BENKÓ)
2. I Can’t Give You (Jimmy McHUGH – Dorothy FIELDS)
3. Soon – Ah Will Be Done (traditional)
4. I wish I could shimmy like my sister Kate (Louis ARMSTRONG - Iván NAGY)
5. Nobody Knows You When You’re Down and Out 6. Szonáta hegedűre és zongorára , 3. tétel (Claude DEBUSSY)
7. Honeysuckle Rose (Fats WALLER – Andy RAZAF -Iván NAGY - Tamás BERKI)
8. St. James Infirmary Blkues (Joe PRIMROSE -Sándor BENKÓ)
9. Girl Of My Dream (Sunny CLAPP)
10. Ory’s Creole Trombone (Kid ORY - Iván NAGY - Béla SZALÓKY)
11. Rhapsody In Blue (George GERSHWIN)
12 .Heebie Jeebies (Atkins – Rich – Jones - Iván NAGY)
13. Margie (Con CONRAD – Russel ROBINSON – Banny DAVIS – Pál GÁSPÁR)
14. Sunny Boy (Al JOLSON - Joe MURANYI)
15. Somebody Loves My Baby (George GERSHWIN)
16. Bye Bye Blackbird (Ray HENDERSON - Vilmos HALMOS)
17. After You’ve Gone (Turner LAYTON - Henry CREAMER- Sándor BENKÓ)

 
 

© 2010 multimediaplaza.com