• KIADÓ:
    Libri Kiadó
  • OLDALSZÁM:
    460 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2020
  • ISBN:
    ISBN 9789634338338

Régmúlt napok fénye

Könyörtelen a választás szerelem és szabadság között

Olvass bele!
  • KIADÓ:
    Libri Kiadó
  • OLDALSZÁM:
    460 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2020
  • ISBN:
    ISBN 9789634338338

Budapest, 1949. A fiatal és ambiciózus Bárdossy Rebekának döntenie kell, hogy a tehetséges, ám nincstelen festő szerelmét viszonozza, vagy a tehetős és jó kapcsolatokkal bíró Breitner professzor udvarlását fogadja el. Gondtalan életére azonban nemcsak ez az érzelmi dilemma vet árnyat, hanem az egyre fokozódó Rákosi-diktatúra is… Vajon képes lemondani az álmairól, és helytállni a történelem viharai közepette?

Berlin, 2017. A fiatal és sikeres galériatulajdonos Anna megtudja, hogy gyermeket vár. Nehéz döntés előtt áll, s ráadásul egy titokzatos férfi is felkeresi berlini galériájában. Az ügyvéd a nagyanyja, Bárdossy Rebeka negyvenes évek végén készült portréját nyújtja át neki. A festmény eredetét kutatva Anna régmúlt idők családi titkainak ered nyomába, hogy utazásának végén nem várt kérdésekre is választ kapjon.

Kiss Nikoletta regényében Budapest, Berlin és Bécs, illetve a 20. századi európai történelem kulisszái között elevenedik meg egy család három generációjának élete és egy különleges szerelem története.

További ajánlatunk

Nincs egy férfi
borító: Nincs egy férfi>
2 299 Ft
A győri regény
borító: A győri regény>
3 500 Ft
Ikrek hava
borító: Ikrek hava>
1 999 Ft
Csirkejáték
borító: Csirkejáték>
1 399 Ft
Menyasszonyok, vőlegények
borító: Menyasszonyok, vőlegények>
2 999 Ft
Bábel-Budapest
borító: Bábel-Budapest>
1 890 Ft
Hajó a ködben
borító: Hajó a ködben>
2 999 Ft
Körkép 2015
borító: Körkép 2015>
1 750 Ft

Hasznos holmik