• FORDÍTOTTA:
    Hoppán Eszter
  • EREDETI CÍM:
    Girl A
  • KIADÓ:
    Libri Kiadó
  • OLDALSZÁM:
    392 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2021
  • ISBN:
    ISBN 9789634339311

Az "A" lány

Olvass bele!
  • FORDÍTOTTA:
    Hoppán Eszter
  • EREDETI CÍM:
    Girl A
  • KIADÓ:
    Libri Kiadó
  • OLDALSZÁM:
    392 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2021
  • ISBN:
    ISBN 9789634339311

„Az „A” lány. A lány, aki megszökött. Ha valaki meg tudja csinálni, akkor az te vagy.”

Lex Gracie, az „A” lány. A nyomozók nevezték el így, miután megszökött a Borzalmak Házából, ahol a saját szülei tartották fogva és kínozták embertelen módon a testvéreivel együtt. Az „A” lánynak köszönhetően végül a gyerekek kiszabadultak és nevelőszülőkhöz kerültek, és mindenki abban bízott, hogy végleg maguk mögött hagyhatják a múltjukat.

Ám miután az anyjuk meghal a börtönben, Lexnek kapcsolatba kell lépnie a testvéreivel, hogy eldöntsék, mi lesz az örökül hagyott és szörnyű emlékekkel terhes ház sorsa. Miközben a sikeres ügyvédként dolgozó Lex felkeresi a többieket, rádöbben, hogy az eltelt évek ellenére még mindig óriási hatalma van a közös családi mitológia bűverejének, és szembesülnie kell azzal is, ki maradt örökre rabságban, és ki az, akinek valóban sikerült megszabadulnia.

Megrázó történet túlélésről, szövetségekről és árulásokról, valamint a testvérek titkairól, amelyeket önmaguk és egymás elől is rejtegetnek.

Abigail Dean Cambridge-ben diplomázott angol szakon, kiváló eredménnyel. Volt könyveladó a Waterstonesnál, s öt évig ügyvédként dolgozott Londonban. 2018 nyarán elvonult megírni Az „A” lányt, amelynek jogai harminchárom országban keltek el, és amelynek filmváltozatát a Csernobil sorozat rendezője, Johan Renck készíti. Abigail Dean jelenleg a Google-nál jogász, és a második regényén dolgozik.

További ajánlatunk

A tizenegyedik parancsolat
borító: A tizenegyedik parancsolat>
3 199 Ft
Az utolsók
borító: Az utolsók>
2 799 Ft
Perfídia
borító: Perfídia>
2 999 Ft
A nevem: Halál
borító: A nevem: Halál>
3 499 Ft
Rögös út
borító: Rögös út>
3 499 Ft
Aki bújt...
borító: Aki bújt...>
1 990 Ft
Darabont
borító: Darabont>
1 490 Ft
A Tű a szénakazalban
borító: A Tű a szénakazalban>
1 990 Ft

Hasznos holmik