• ISBN:
    ISBN 9786155220944
  • FORDÍTOTTA:
    Todero Anna
  • KIADÓ:
    Manó Könyvek
  • OLDALSZÁM:
    264 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2013

Sherlock, Lupin és én - A fekete dáma

Olvass bele!
  • ISBN:
    ISBN 9786155220944
  • FORDÍTOTTA:
    Todero Anna
  • KIADÓ:
    Manó Könyvek
  • OLDALSZÁM:
    264 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2013

Elgondolkodtál már azon, mi lett volna, ha a híres nyomozó, Sherlock Holmes és Arséne Lupin, a gáláns szélhámos gyerekkori barátok lettek volna?

A sorozat első kötetében Irene Adler kislányként ismerkedik meg velük Saint-Malóban, egy tengerparti városkában Franciaországban. Találkozásuk egybeesik egy rejtélyes gyilkosság, valamint a Pikk Dáma (Martigny asszony) ellopott gyémánt nyakéke utáni nyomozással. Az eszes és kíváncsi Irene a fiúkhoz csapódik, és a trió tagjainak hajmeresztő kalandokban van részük.

A csibészes, sodró regényben természetesen győzedelmeskedik a jó, a különc kis figurák megismerik az igaz barátság erejét, és azt, hol a határ bátorság és vakmerőség között. Végül megsejtik azt is, hogy a felnőttek jelenléte és cinkossága néhol igen jótékony lehet.

További ajánlatunk

A mágikus könyvárus
borító: A mágikus könyvárus>
2 599 Ft
Petőfi-vírus
borító: Petőfi-vírus>
2 599 Ft
Hotel Magnifique
borító: Hotel Magnifique>
3 499 Ft
Kalandok az erdő mélyén
borító: Kalandok az erdő mélyén>
2 299 Ft
Halott királynők klubja
borító: Halott királynők klubja>
2 499 Ft
Nyomorultak - Klassz! 6.
borító: Nyomorultak - Klassz! 6.>
890 Ft
Odaát
borító: Odaát>
1 799 Ft
Sherlock, Lupin és én - A katedrális árnyéka
borító: Sherlock, Lupin és én - A katedrális árnyéka>
1 990 Ft

Hasznos holmik