• FORDÍTOTTA:
    Tokai Titusz
  • ISBN:
    ISBN 9789636436957
  • KIADÓ:
    General Press Kiadó
  • OLDALSZÁM:
    406
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2014

Intő jel

Olvass bele!
  • FORDÍTOTTA:
    Tokai Titusz
  • ISBN:
    ISBN 9789636436957
  • KIADÓ:
    General Press Kiadó
  • OLDALSZÁM:
    406
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2014

Egy komor novemberi napon kétségbeesett, hosszú fekete kabátos alak inti le Christyne Nasbe kocsiját. Miután beszállt, előrántja fegyverét, majd túszul ejti az asszonyt és tizenhat éves fiát, Ryant. A kabátos alak nem más, mint egy fiatal lány, az Úr Seregének „katonája", aki néhány perccel korábban vérfürdőt rendezett egy washingtoni hídon. A több száz fős szekta nem kevesebbet tűzött ki célul, mint hogy megdöntse az Egyesült Államok kormányát, de akcióik során rafinált módon arab terrorszervezetekre terelik a gyanút. Vezetőjük, a megszállott Michael testvér azt is kitalálja, hogyan ölheti meg magát az elnököt.

Ryannek ugyan sikerül megszöknie a szekta fogságából, de még csak nem is sejti, hogy ezzel koránt sincs vége a rémálomba illő megpróbáltatásnak, mert egy olyan összeesküvésbe csöppent, amelybe a helyi rendőrség is belekeveredett. Amikor az FBI nem hivatalosan bekapcsolódik az ügybe, az igazgató Jonathan Grave túszmentő segítségét kéri, és megkezdődik az igazi versenyfutás az idővel. Minden apró információ, minden halvány

gyanú emberéleteket menthet - nem beszélve a Fehér Ház lakójáról...

John Gilstrap (Könyörtelenül, Ultimátum) legújabb regényének jól ismert hősei, Jonathan Grave és profi csapata ezúttal sem okoz csalódást a feszes tempójú, akciódús thrillerek kedvelőinek.

További ajánlatunk

Végzetes ígéret
borító: Végzetes ígéret>
3 199 Ft
A hazugság, ami utolér
borító: A hazugság, ami utolér>
3 999 Ft
A szív sötétje
borító: A szív sötétje>
2 599 Ft
A Vörös Sárkány
borító: A Vörös Sárkány>
3 499 Ft
Sabine
borító: Sabine>
1 290 Ft
Gyilkos nap
borító: Gyilkos nap>
1 590 Ft
A kecske éve
borító: A kecske éve>
2 590 Ft
Mentsük meg Rachelt!
borító: Mentsük meg Rachelt!>
490 Ft

Hasznos holmik