A vörös sátor

Olvass bele!

„Ha valaki meg akar érteni egy nőt, először is az anyjáról kérdezze. Ez persze nem ilyen egyszerű, hiszen négy anyám is volt, és mind másképpen fegyelmezett, tanított és dédelgetett, más-más adottságokat és félelmeket kaptam tőlük.”

Így kezdődik a bibliai időkben játszódó, lélekemelő történet, mely Dína személyes vallomása arról a titkos tudásról, amit nők örökítettek nemzedékről nemzedékre, miközben a férfiak számára tiltott vörös sátorban összegyűltek. Itt mesélték el egymásnak titkaikat holdtöltekor, itt osztották meg egymással az asszonyi tudást születés és halál, szerelem és szex, öröm és fájdalom dolgairól.

Apák öröksége, fiúk viszálykodása, a Kánaánba vezető veszélyes karavánút, rabszolgák és ágyasok, váratlan gyermekáldás és elhazudott esküvő, és persze az igaz szerelem, amiért gyakran nagy árat kellett fizetni.

Anita Diamant időtlen története anyákról és lányaikról immár 28 országban, több mint 3 millió példányban fogyott el, példátlan sikerének köszönhetően nagyszabású tévésorozat készült belőle.

További ajánlatunk

Hogy legyünk jók?
borító: Hogy legyünk jók?>
3 299 Ft
Simone de Beauvoir – A Montparnasse asszonya
borító: Simone de Beauvoir – A Montparnasse asszonya>
3 290 Ft
Énekelek, s táncot jár a hegy
borító: Énekelek, s táncot jár a hegy>
2 499 Ft
Nehéz csontok
borító: Nehéz csontok>
2 799 Ft
Este a paradicsomban
borító: Este a paradicsomban>
2 499 Ft
A 17-es számú nő
borító: A 17-es számú nő>
1 980 Ft
Ördögcsapda
borító: Ördögcsapda>
2 290 Ft
Halál
borító: Halál>
3 799 Ft

Hasznos holmik