• KIADÓ:
    Magvető Kiadó
  • OLDALSZÁM:
    216 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2020
  • ISBN:
    ISBN 9789631440454

Al-dunai álom

Olvass bele!
  • KIADÓ:
    Magvető Kiadó
  • OLDALSZÁM:
    216 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2020
  • ISBN:
    ISBN 9789631440454

„A valósággal való egyezés nem a véletlen műve. Hanem a költői képzeleté”, szól a figyelmeztetés a könyv elején - és valóban. Szálinger Balázs első prózai kötetében a költői fantázia találkozik a realizmussal.
Az Al-dunai álom egy utazás krónikája: Szálinger Balázs 2018 tavaszán a Vaskapu-szorosban töltött egy hónapot feleségével és születendő fiukkal. A Vaskapu nemcsak Jókai Mór Az arany ember című regényéből lehet ismerős, a helyszín ma is a történelmi-földrajzi közelség és ismeretlenség határmezsgyéjén mozog.
Egy sokarcú és sokmúltú terület feltérképezése, utazás időben és térben, a történelemben és a személyes életben: az Al-dunai álom friss és üdítő olvasmány, egy kevéssé ismert terület izgalmas útirajza.

További ajánlatunk

Saját élet
borító: Saját élet>
4 199 Ft
Teendők halálom után
borító: Teendők halálom után>
2 999 Ft
Hamis profil
borító: Hamis profil>
2 999 Ft
Dunapest
borító: Dunapest>
3 299 Ft
Verseim - Tizenhárom történet
borító: Verseim - Tizenhárom történet>
2 290 Ft
Határ
borító: Határ>
1 990 Ft
Fancsikó és Pinta
borító: Fancsikó és Pinta>
2 299 Ft
Az ékszerész, a szőke és a sánta
borító: Az ékszerész, a szőke és a sánta>
990 Ft

Hasznos holmik