• EREDETI CÍM:
    Kalypso
  • FORDÍTOTTA:
    Vaskó Ildikó
  • ISBN:
    ISBN 9789634520122
  • KIADÓ:
    General Press Könyvkiadó
  • OLDALSZÁM:
    464 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2017

Kalüpszó

Olvass bele!
  • EREDETI CÍM:
    Kalypso
  • FORDÍTOTTA:
    Vaskó Ildikó
  • ISBN:
    ISBN 9789634520122
  • KIADÓ:
    General Press Könyvkiadó
  • OLDALSZÁM:
    464 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2017

Fredrik Beier főfelügyelő élete széthullani látszik: öngyilkossági kísérlet gyanújával kórházba kerül, majd a munkahelyi pszichológussal igyekszik feltérképezni azt a bizonyos éjszakát. Hiába. Nem emlékszik semmire. Mi történhetett a kocsmában töltött este után? Miért viselkedik furcsán a társa - talán egy titkot őriz - és miért szabotálja az éppen folyó nyomozásukat?
Mintha fantomot, fantomokat üldöznének két összefonódó gyilkossági ügyben. Az egyik áldozatot kegyetlenül megkínozták, a másik halálát véletlen balesetnek álcázták, és úgy tűnik, a szálak messzire vezetnek: a hírszerzésig, egy agyontitkolt katonai akcióig. És egy olyan felfedezésig, amely mindent megváltoztathat: egy már nem létező vírus szedi újra az áldozatait. Egy vírus, ami 1980 óta most először támad megint, napjaink Norvégiájában. Beier így már nem csak az emlékeiért harcol - azért is küzdenie kell, hogy minden belső és külső fenyegetést legyőzve megmenthessen másokat, megmenthesse az övéit.


Ingar Johnsrud a krimiírás nagymestere: a skandináv bűnügyi regények legjobb tulajdonságait ötvözi fordulatos, megdöbbentően kemény, mégis nagyon emberi világot ábrázoló thrillerében, amely méltó folytatása az előző, Követők című kötetének.

További ajánlatunk

Adventi krimik
borító: Adventi krimik>
3 299 Ft
A múlt nem felejt
borító: A múlt nem felejt>
3 999 Ft
A csendmadár
borító: A csendmadár>
1 980 Ft
Aszály
borító: Aszály>
1 990 Ft
A Kraken-küldetés
borító: A Kraken-küldetés>
1 990 Ft
Sabine
borító: Sabine>
1 290 Ft
Erica szerepében
borító: Erica szerepében>
1 990 Ft
A kém, aki bejött a hidegről
borító: A kém, aki bejött a hidegről>
1 780 Ft

Hasznos holmik