• ISBN:
    9789631436419
  • KIADÓ:
    Magvető
  • OLDALSZÁM:
    192

Én és Kaminski

Olvass bele!
  • ISBN:
    9789631436419
  • KIADÓ:
    Magvető
  • OLDALSZÁM:
    192

Senki sem tud olyan tehetségesen írni ma a középszerűségről, mint Daniel Kehlmann. Az Én és Kaminski a világhírű szerző első átütő sikere, lendületes szatíra a szerző kedvenc témáiról: a kortárs művészeti szcéna belterjességéről, az önmegvalósítás lehetőségeiről és a történetek váratlanságáról.

Egy eltökélt fiatal újságíró és egy idős festőművész különös kapcsolatáról szól ez a könyv: Sebastian Zöllner élete nagy dobását reméli attól, hogy könyvet ír Manuel Kaminskiról, az elfeledett legendáról. A zsémbes, vak öregurat azonban jóval nehezebb kiismerni, mint elsőre tűnik: egy idő után már nem tudni, ki keveri a lapokat.
Magyarországon is nagy sikerrel vetítették a regényből 2015-ben készített filmet, amelyet a Good Bye, Lenint is jegyző Wolfgang Becker rendezett, Daniel Brühl főszereplésével.

További ajánlatunk

Tavasz
borító: Tavasz>
3 099 Ft
Dzsinnvadászok
borító: Dzsinnvadászok>
2 799 Ft
Testamentumok
borító: Testamentumok>
2 990 Ft
Reméljük a legjobbakat
borító: Reméljük a legjobbakat>
2 290 Ft
Alvó emlékek
borító: Alvó emlékek>
1 743 Ft
Fehér zaj
borító: Fehér zaj>
2 590 Ft
Bernardi szobája
borító: Bernardi szobája>
1 290 Ft
Ivanhoe
borító: Ivanhoe>
990 Ft

Hasznos holmik