• KIADÓ:
    Móra Könyvkiadó
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2018
  • OLDALSZÁM:
    360 oldal
  • ISBN:
    ISBN 9789634861089

A Gömb

Fekete fény 1. rész

Olvass bele!
  • KIADÓ:
    Móra Könyvkiadó
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2018
  • OLDALSZÁM:
    360 oldal
  • ISBN:
    ISBN 9789634861089

Az Európai Unió felbomlik. Az országok városállamokra esnek szét, a nyugdíjasok első lázadását újabbak követik, megjelenik a röghöz kötés és a neojobbágyság. A gyerekek öröklik szüleik adósságait, ezért csak egyetlen módja van, hogy az ember ne legyen haláláig a Város szolgája: ha csatlakozik a falon kívüli kolóniák egyikéhez.
A tizenhárom éves Vik egy gombászkolóniában él, az egy évvel idősebb Ajla pedig a Városban. A fiú minden nap a túlélésért küzd, a lánynak sejtelme sincs, mi történik a falon túl. Mielőtt a sorsuk összefonódik, Vik találkozik a rejtélyes eredetű Gömbbel, és ez örökre megváltoztatja az életét.

A Fekete fény sorozat első kötete eredeti hangú kalandregény, amely egy számunkra ismerős vidék lehetséges jövőjébe vezeti el olvasóit.

További ajánlatunk

A Hetedik Út titka
borító: A Hetedik Út titka>
2 999 Ft
A világ legnagyobb könyvesháza
borító: A világ legnagyobb könyvesháza>
2 599 Ft
Elugrottam a Plútóra, holnap jövök!
borító: Elugrottam a Plútóra, holnap jövök!>
1 999 Ft
Sosem elég
borító: Sosem elég>
3 499 Ft
Fény a szívemben
borító: Fény a szívemben>
3 499 Ft
Vadászelbeszélések
borító: Vadászelbeszélések>
1 799 Ft
Csudamíves
borító: Csudamíves>
2 190 Ft
Szakítós
borító: Szakítós>
1 990 Ft

Hasznos holmik