• FORDÍTOTTA:
    Papolczy Péter
  • EREDETI CÍM:
    Felsteg
  • KIADÓ:
    GABO Kiadó
  • OLDALSZÁM:
    448 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2019
  • ISBN:
    ISBN 9789634069614

Botlás

Olvass bele!
  • FORDÍTOTTA:
    Papolczy Péter
  • EREDETI CÍM:
    Felsteg
  • KIADÓ:
    GABO Kiadó
  • OLDALSZÁM:
    448 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2019
  • ISBN:
    ISBN 9789634069614

A doggerlandi éves nagy osztrigaünnep után egy nő másnaposan ébred egy hotelszobában, élete legnagyobb tévedése mellett. Egy másik nőt brutálisan agyonvernek a konyhájában. Karen Eiken Hornby bűnügyi felügyelő kapja meg a nyomozást, és a helyzetét nem könnyíti meg, hogy arrogáns főnöke és az áldozat egykor házasok voltak. Talán minden a különös kollektívában kezdődött a hetvenes években. Talán egy telefonhívással tavasszal. Talán a falusi kocsmában pletykálva lehet meglelni az igazságot. Karen Eiken Hornby régebben azért tért vissza Doggerlandra, hogy munka, alkohol és ellenszenves férfiak segítségével elfelejtse a múltját. Most kénytelen saját és mások botlásai körül lavírozni.

Doggerland egy szigetcsoport az Északi-tengeren Nagy-Britannia és Skandinávia között. Az ország a brit szigeteket és az európai kontinenst egykor összekötő földtömeg megmaradt része. Doggerland ma a három fő szigetből, Heimőből, Noorőből és Friselből áll. Az országban a brit és a skandináv kultúra keveredése figyelhető meg.


Maria Adolfsson Stockholmban született és nőtt fel. Kommunikációs szakemberként dolgozott, többek között a Stockholmi Közlekedési Vállalat sajtószóvivője volt. A Botlás a doggerlandi Karen Eiken Hornby bűnügyi felülegyelőről szóló sorozat első kötete.

További ajánlatunk

Puccs Moszkvában
borító: Puccs Moszkvában>
4 299 Ft
A csendes bérlő
borító: A csendes bérlő>
3 299 Ft
A Janus-kő
borító: A Janus-kő>
3 290 Ft
Az "A" lány
borító: Az ">
2 599 Ft
Jó szomszédok
borító: Jó szomszédok>
2 799 Ft
Erdő mélyén
borító: Erdő mélyén>
1 990 Ft
Szökésben
borító: Szökésben>
2 390 Ft
Gonosz pálya
borító: Gonosz pálya>
2 390 Ft

Hasznos holmik