Milliárdosok között

Olvass bele!

A pénz és a gazdagság a főszereplője Palkovics György új könyvének. A rendszerváltás utáni korszakról ír, melyet személyes élményei alapján mutat be.

A 2011-ben megjelent, nagy sikerű első könyve a Kakpuszta a félfeudális paraszti világról, majd második könyve A zisten fölvitte a dolgomat a rendszerváltás előtti korszakról szól.

E kötet, a Milliárdosok között a rá jellemző írásmód legjavát adja. Kialakult stílusában keveredik a szépirodalmi igényű elbeszélés a bölcselettel, a vadászirodalom és az önéletírás a csattanós anekdotákkal. E gazdagság nemcsak a stílusban, hanem a történetek helyszíneiben és az ábrázolt karakterek sokféleségében teljesedik ki.

Bankárok, arisztokraták, gyárosok, újgazdagok, valamint ügyeskedők kelnek életre e lapokon, s pénzről, hatalomról, privatizációról, és persze a vadászatról mesélnek, amely az író szűkebb pátriája.

A Milliárdosok között ugyanakkor a visszatérés könyve is. Viszonyítás a szerző szülőfalujához, a varázslatos Kakpusztához, valamint második könyvének történéseihez, amely a kormányvadászatnál töltött éveit eleveníti fel.

E könyvvel a három mű trilógiát alkotva száz év történéseit örökíti meg és nyújtja át színes olvasmányként.

További ajánlatunk

A behajtó
borító: A behajtó>
2 499 Ft
Inspektor Szindbád
borító: Inspektor Szindbád>
3 199 Ft
Nyolcszáz utca gyalog
borító: Nyolcszáz utca gyalog>
1 999 Ft
A dögeltakarító
borító: A dögeltakarító>
1 990 Ft
Hévíz Irodalmi antológia 2012-2014
borító: Hévíz Irodalmi antológia 2012-2014>
1 990 Ft
Körkép 2013
borító: Körkép 2013>
1 690 Ft
Rivalda 2011
borító: Rivalda 2011>
1 990 Ft
Milota
borító: Milota>
3 499 Ft

Hasznos holmik