• FORDÍTOTTA:
    Pék Zoltán
  • EREDETI CÍM:
    Practical Demonkeeping
  • KIADÓ:
    Agave Könyvek
  • OLDALSZÁM:
    256 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2019
  • ISBN:
    ISBN 9789634195948

Ördögöd van

Olvass bele!
  • FORDÍTOTTA:
    Pék Zoltán
  • EREDETI CÍM:
    Practical Demonkeeping
  • KIADÓ:
    Agave Könyvek
  • OLDALSZÁM:
    256 oldal
  • MEGJELENÉS ÉVE:
    2019
  • ISBN:
    ISBN 9789634195948

Travis évtizedek óta úton van, mégsem menekülhet, ugyanis szó szerint magával cipeli a végzetét: egy démont, akit fiatal korában véletlenül idézett meg. Ha Travisnek ördöge van, akkor a démon emberére akadt benne, mert a lény legszívesebben felfalna mindenkit, akit csak lát, de gazdája hősiesen igyekszik ezt megakadályozni.
A különös páros Pine Cove-ba érkezik, ebbe az álmos kaliforniai városkába, amely tele van svindlerekkel, újpogányokkal és különc honpolgárokkal, akiknek mind megvan a maguk metaforikus démonja. Ám ahogy a metaforát sem szerencsés keverni a metamfetaminnal, úgy a közmondásos démont sem jó a falra festeni, mert netán rossz néven veszi. Mintha csak erre a két alakra várt volna, a városban most végleg elszabadul a pokol.

Christopher Moore első regénye roppant fordulatos és feszesen megírt történet, tele a tőle megszokott észbontó karakterekkel és hajmeresztő ötletekkel. A kötetet új fordításban tartja a kezében az olvasó.

További ajánlatunk

Szerelmi fogadás
borító: Szerelmi fogadás>
3 390 Ft
Bizarrr jószágok – Rendhagyó állatkert
borító: Bizarrr jószágok – Rendhagyó állatkert>
2 799 Ft
A próféta és a hülye
borító: A próféta és a hülye>
3 899 Ft
Nulladik verzió
borító: Nulladik verzió>
2 490 Ft
A Rosie-következmény
borító: A Rosie-következmény>
2 590 Ft
Geek bölcsességek
borító: Geek bölcsességek>
1 890 Ft
Volt egyszer egy Mikroszkóp Színpad
borító: Volt egyszer egy Mikroszkóp Színpad>
1 190 Ft
Vidám percek
borító: Vidám percek>
600 Ft

Hasznos holmik